Cennik

Cennik magazynu kalong.pl

Kalong.pl to magazyn dla osób zainteresowanych kulturą i sztuką Azji Południowo-Wschodniej. W naszym cenniku znajdziesz informacje o standardowych i premium artykułach oraz opcjach reklamowych, sponsorowanych i partnerskich.

Standardowe artykuły

Standardowe artykuły to teksty o długości 500-800 słów, zawierające informacje o kulturze, historii, sztuce, muzyce i innych dziedzinach związanych z Azją Południowo-Wschodnią. Cena za taki artykuł wynosi od 150 do 299 zł.

Premium artykuły

Premium artykuły to teksty o długości 1000-1500 słów, zawierające szczegółowe informacje o wybranych tematach. Artykuły te są pisane przez ekspertów z danej dziedziny i są wzbogacone o zdjęcia i multimedia. Cena za taki artykuł wynosi od 300 do 499 zł.

Opcje reklamowe

W magazynie kalong.pl oferujemy różne opcje reklamowe, w tym banery reklamowe, reklamy tekstowe, reklamy wideo i sponsoring artykułów. Cena za reklamę zależy od rodzaju i czasu emisji.

Opcje sponsorowane

Oferujemy również opcje sponsorowane, które pozwalają firmom i organizacjom na promowanie swoich produktów i usług w magazynie kalong.pl. Cena za sponsoring zależy od rodzaju i czasu emisji.

Opcje partnerskie

Współpraca z magazynem kalong.pl to doskonała okazja dla firm i organizacji, które chcą zwiększyć swoją widoczność wśród osób zainteresowanych kulturą i sztuką Azji Południowo-Wschodniej. Oferujemy różne opcje partnerskie, w tym wymianę linków, artykułów i materiałów prom